Certifikace
ČSN EN ISO 9001:2016
ČSN EN ISO 3834-2:2022
ČSN EN 1090-1+A1:2011
Solidworks
3D ModelováníTradiční firma
Založena 1992Zadat poptávku

Oblasti

Ocelové konstrukce

Vyrábíme ocelové konstrukce všeho druhu především pro stavebnictví. Limitem je velikost našich výrobních prostor a nosnost dílenského jeřábu 5 tun.

Stožáry, anténní nosiče

Provádíme vývoj, výrobu a montáž  příhradových  stožárů dle požadavků zákazníka. Dále provádíme servis, prohlídky a údržbu veškerých anténních nosičů. 

Montované haly

Vyrábíme a montujeme především ocelové skelety těchto staveb. Konstrukce jsme schopni dodat včetně opláštění PUR panely nebo trapézovým plechem.  Ocelovou konstrukci vyprojektujeme vždy na míru, dle konkrétních potřeb a možností zákazníka. 

Zábradlí, vrata, brány

Vyrábíme a montujeme veškeré prvky stavební zámečnické výroby. Jedná se především o posuvné brány kolejnicové, samonosné i teleskopické včetně pohonů. Dodáváme venkovní i interiérová schodiště včetně skleněných zábradlí.

Projekční práce

Vše si důkladně na stavbě změříme a dle dodaných podkladů zhotovíme kompletní  3D model celkové situace včetně všech detailů, které můžeme se zákazníkem konzultovat. Z jednotlivých 3D modelů následně rozkreslujeme výkresy sestav a výkresy prováděcí.

Montáž a revize systémů GlideLoc SÖLL

Provádíme montáže a revize vertikálních záchytných systémů proti pádu od výrobce GlideLoc Honeywell.